Blat łazienkowy

Blat łazienkowy a trendy łazienkowe

Dlaczego blat łazienkowy  jest tak istotny przy wyposażaniu łazienki. Obecne trendy łazienkowe preferują umywalki nablatowe. Dlatego tak popularne są blaty łazienkowe. Ogromna różnorodność materiałowa i kolorystyczna pozwala na niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Zarówno w małych pomieszczeniach jak i w salonach kąpielowych blaty łazienkowe mogą się sprawdzić. Są sprzedawane w wymiarach typowych ale też istnieje możliwość wykonania na zamówienie. Jest to szczególnie ważne gdy potrzebujemy zabudować wnękę. Przy takiej zabudowie istotny jest każdy milimetr.

Blaty łazienkowe duży wybór materiałów i rozmiarów blaty standardowe i na zamówienie.

Jaki blat do łazienki?

Jaki blat do łazienki często zadajemy sobie to pytanie. Odpowiedź nie jest jednoznaczna wybór blatu łazienkowego zależy od wielkości pomieszczenia kolorystyki i preferencji użytkowników. Ogromną popularnością cieszą się blaty lakierowane wykonywane w wielu kolorach zarówno w połysku jak i w macie. Blat lakierowany można wybrać spośród wielu standardowych rozmiarów i kolorów. Można  także wykonać na specjalne zamówienie z uwzględnieniem wymagań i potrzeb użytkownika. Bardzo często wybierane są też blaty w strukturze drewna zarówno naturalne jak i wykonane z płyty meblowej. Tu też mamy wybór możemy skorzystać z produktów katalogowych jak i wykonać na wymiar. Lubisz  kamień możesz zakupić  blat konglomeratowy.  Dla tych ceniących trwałość minimalizm i nowoczesność proponujemy blaty szklane. Wykonujemy je w dowolnym wybarwieniu z palety Ral.  Cieszą one  się ogromnym zainteresowaniem ze względu na trwałość i duże możliwości kolorystyczne.

Szukasz do swojej łazienki wyposażenia lub na razie inspiracji zapraszamy do naszego salonu Firmowego Warszawa ul. Bartycka 24/26 pawilon 162. Pomożemy w wyborze najlepszego wyposażenia łazienki.

Wyświetlanie 1–12 z 21 wyników

Zawartość koszyka