KABINY NATRYSKOWE

Kabiny  natryskowe lub drzwi prysznicowe ewentualnie szyba typu walk in. Najczęściej wybierane urządzenia prysznicowe potrzebne do codziennej higieny. Tępo życia i wygoda użytkowania sprawiają, że klienci coraz częściej wybierają kabiny prysznicowe zamiast wanien. Wybór odpowiedniej kabiny jest niezwykle istotny. Dobrze dopasowana kabina lub drzwi prysznicowe mogą stanowić ozdobę pomieszczenia. Ważnym aspektem przy wyborze urządzeń prysznicowych są potrzeby użytkowników.

Kupując kabinę na pewno zależy Ci aby była piękna i trwała. Damy radę pogodzić te dwie funkcje. Oferujemy wyroby wielu cenionych i sprawdzonych firm. W zależności od preferencji klienta są to producenci krajowi i zagraniczni.

Wykonujemy również nietypowe zamówienie. Kabiny natryskowe na wymiar dobrej jakości to już nie problem. W przypadku gdy potrzebujesz tylko drzwi prysznicowych znajdziesz je również u nas w ofercie. Wolisz drzwi otwierane proszę bardzo, a może drzwi łamane lub rozsuwane. Chętnie zaprezentujemy różne rozwiązania. Omówimy ich wady i zalety. Dostosujemy do danego pomieszczenia. Weźmiemy pod uwagę wszystkie wymagania i potrzeby.

W niektórych łazienkach doskonałym rozwiązaniem jest szyba typu wok in. Czystość formy minimalizm detalu przemawiają za tym rozwiązaniem. Niestety często nie da się tego zamontować w małych łazienkach. Z powodów ergonomicznych do takich pomieszczeń najlepsze są kabiny lub drzwi łamane. Mamy wtedy możliwość całkowitego złożenia produktu otwierając w ten sposób przestrzeń. Mała łazienka to nie lada wyzwanie ale przy tak dużej gamie produktowej problem znika. Oczywiście dobierając odpowiedni produkt należy mieć wiedzę i doświadczenie. Kupując kabinę do łazienki nie musisz się znać od tego jest sprzedawca. To jego wiedza i doświadczenie pomogą ci w odpowiednim skompletowaniu właściwych produktów.

 

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
Zawartość koszyka