Nogi meblowe

Nogi meblowe.

Nogi meblowe to nie tylko podpora ale też ozdoba mebla. Każda szafka wisząca może być szafką stojącą po dobraniu odpowiednich nóg meblowych. Obecnie na rynku jest bardzo duży wybór nóg meblowych można dobrać zarówno odpowiedni rozmiar jak i kolor czy materiał z którego są wykonane a dla tych ze specjalnymi wymaganiami jest możliwość zrobienia nóg do szafki na zamówienie.

Wymiary nóg meblowych.

Na rynku jest duży wybór nóg meblowych. Standardowe nogi to 5 cm, 10 cm ,15 cm i 20 cm. Możemy też wykonać  inny wymiar  na indywidualne zamówienie. Dodatkowo Firma Oristo oferuje w standardzie nogi 23 i 33 cm.

Gdzie kupić nogi do szafek ?

Firma ATUT Warszawa ulica Bartycka tam znajdziesz zarówno nogi meblowe jak i meble łazienkowe. Szeroka gama produktów łazienkowych renomowanych Firm. Tylko sprawdzone Firmy i produkty dobrej jakości.

Dlaczego my?

Tradycja zobowiązuje. Przez 30 lat przy ulicy Bartyckiej prowadzimy sklep z produktami wyposażenia łazienek. Przez ten czas udało się wyposażyć łazienki wielu osobom które do nas wracają aby zakupić produkty do innych domów. Ewentualnie przyprowadzają swoich bliskich aby pomóc im w wyborze wyposażenia wnętrz.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Zawartość koszyka